Warszatat dźwiękowo-ruchowy  DŹWIĘK JAK OCZYSZCZAJĄCY DESZCZ

Warsztat pomaga:

  • doświadczyć siły dźwięku na własnym organizmie,
  • odreagować napięcia i negatywne emocje,
  • zajrzeć w głąb siebie i zadać pytania, stanowiące punkt wyjścia do dalszego rozwoju poprzez radosne uwolnienie z blokad, oczyszczenie i ponowne zharmonizowanie oraz witalizację,
  • wyzwolić aktywność ruchową i kreatywność.

Jesteśmy życiem, energią, ruchem. Komórki, tkanki i narządy ludzkiego organizmu nieustannie wibrują z określoną częstotliwością. Jeśli jesteśmy zharmonizowani –  jesteśmy zdrowi. Jeżeli równowaga zostaje zaburzona (np. poprzez infekcję, toksyny, stres) częstotliwość się obniża i podupadamy na zdrowiu.

Kąpiel w dźwiękach mis i gongów jest dla naszego ciała jak strojenie dla instrumentu. 

Częstotliwości dźwięków działają na oczyszczanie i poprawę funkcjonowania organizmu.

Ruch w połączeniu z rytmem i dźwiękiem harmonizuje ciało i umysł. Pozwala na poznanie siebie, własnych potrzeb, emocji i umiejętności komunikowania się z innymi ludźmi.

Praca z ciałem przy dźwiękach mis i gongów to proces skierowany na fizyczną i psychiczną integrację.

Warsztat realizowany jest w miłej atmosferze i przestrzeni otwartej na potrzeby uczestników w zakresie pracy z dźwiękiem i ruchem.

Aby poznać bardziej zaawansowane techniki pracy z misami skorzystaj z oferty szkoleń VIRIAMA: Masaż dźwiękiem w profilaktyce zdrowia, Masaż dźwiękiem w leczeniu i rehabilitacji, Muzykoterapia i masaż dźwiękiem z dziećmi.’

Prowadzi:

Małgorzata Kronenberger – założycielka VIRIAMA, dr n.med., mgr sztuki, specjalistka w dziedzinie  muzykoterapii, terapii dźwiękiem mis i gongów, rytmikoterapii, relaksacji, aromaterapii, zarządzanie centrami spa i wellness. Wieloletni praktyk współpracujący z uczelniami i instytucjami w zakresie zajęć i warsztatów o tematyce relaksacyjnej, terapeutycznej i pedagogicznej. Autorka książek z zakresu relaksacji oraz terapii muzyką i ruchem.

Czas trwania warsztatu:   6 godzin zajęciowych

Cena:  realizacja warsztatu wstrzymana do odwołania