Uwolnij się od stresu i żyj radośnie

Kochaj swoje ciało i pragnij, by było zdrowe, …

Kochaj siebie wystarczająco mocno wierząc, że zasługujesz na najlepsze; chciej czuć się znowu dobrze, by dzielić się intymnością z tymi, których kochasz

Udział w warsztacie

Udział w warsztacie pozwala na doświadczenie kilku technik radzenia sobie ze stresem i wykształcenie umiejętności ich wykorzystania.

Umożliwia doznanie efektów poprawy samopoczucia pod wpływem wibracji dźwięków mis, gongów oraz esencji o oddziaływaniu terapeutycznym. Wprowadza w zagadnienia z zakresu dbałości o równowagę organizmu poprzez aspekty związane ze zdrowym stylem życia.

Poznaj: odreagowanie, relaksację, pracę z ciałem, oddechem i głosem.

Doświadcz: energii dźwięku, harmonizacji wnętrza oraz medytacji.

Możesz: wzmocnić zdrowie, stabilność emocjonalną, poczucie własnej wartości, kreatywność, wrażliwość oraz uspokoić umysł, odczuć odprężenie, świadomość ciała, motywację, radość życia.

Dowiesz się także: jak wykorzystać proste i skuteczne techniki, by zapobiegać nadmiernym stresom, oraz jak wzmocnić organizm poprzez odpowiedni styl życia (dietę, dbanie o zdrowie, codzienne rytuały, pracę nad własnym wnętrzem).

Czas trwania warsztatu:  6 godzin

Cena:  realizacja warsztatu wstrzymana do odwołania

Prowadzi 

Małgorzata Kronenberger, dr n.med., praktyk i wykładowca. Specjalizuje się w profilaktyce stresu, jego redukcji z wykorzystaniem szerokiego spektrum technik pracy z ciałem, oddechem, głosem, dźwiękiem, masażem, aromaterapią i medytacją. 

Autorka książek dotyczących wykorzystania muzykoterapii w profilaktyce stresu oraz ekspresyjnej pracy z ciałem dla rozwoju kreatywności, pamięci, koordynacji, poczucia własnej wartości.