Dlaczego warto wybrać szkolenia Viriama

Title

Uczymy praktyki - nie schematów.

Viriama - szkolenia holistycznie

Szkolenia ViriamaCzego oczekujesz od szkolenia? Masaż dźwiękiem, muzykoterapia, ajurweda, ziołolecznictwo, naturopatia – wszystko to dziedziny, których nie sposób zamknąć w książkach.

To dziedziny, które nie powinny być stosowane schematycznie, w zgodzie z „jedynie słusznymi” wytycznymi. To żywe „organizmy” stale rozwijające się i reagujące na zmiany w otoczeniu. Chcemy, abyś był w stanie rozwijać się razem z nimi. Czy nie na tym właśnie Ci zależy?

Schematy i konkretne instrukcje, na których możesz bazować, znajdziesz w materiałach, które dołączamy do każdego szkolenia Viriama. Tak samo podstawy teoretyczne, o których podczas szkolenia wspominamy tylko w niedużym stopniu. Wszystko po to, by najcenniejszy czas przeznaczyć na praktykę – ćwiczenia i zadania wykonywane indywidualnie, w parach i większych grupach. Pokazujemy elementy, z którymi będziesz później pracował – według własnych upodobań i potrzeb swoich klientów.

Dajemy Ci otwarte pole do pracy – własnej, indywidualnej, kreatywnej. Dajemy wiedzę, umiejętności i wzory, ale na każdym kroku zachęcamy do eksperymentowania z własnymi pomysłami. Także po szkoleniu nie zostawiamy Cię samego. W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać, by skonsultować napotkane przypadki, a my udzielimy Ci wszelkiej pomocy i wsparcia.


Szkolenia VIRIAMA to:

  • Kameralne grupy i indywidualne podejście do każdego uczestnika
  • Materiały teoretyczne w formie skryptów wręczanych uczestnikom, czas szkoleń poświęcony w 90% praktyce
  • Wsparcie na późniejszych etapach pracy z masażem dźwiękiem, muzykoterapią i innymi poznanymi u nas dziedzinami
  • Doskonale zaopatrzony sklep, w którym kupisz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy – misy dźwiękowe, gongi, akcesoria
  • 5% zniżki na zakup sprzętu aż przez 3 miesiące od ukończenia szkolenia
  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia w miejscu szkolenia
  • Szkolenia indywidualne dla osób obierających własną drogę kształcenia
  • Profesjonalne szkolenia dla grup zorganizowanych – również z dojazdem do siedziby klienta

Terminy

Warsztaty i szkolenia Viriama

Poznaj ofertę szkoleń i warsztatów. Sprawdź najbliższe terminy, zapoznaj się z programem i dołącz do szkolenia, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.