Odkwaszanie i oczyszczanie organizmu metodą dr Collier

[warsztat]

Każde schorzenie, każdy problem trapiący organizm to konsekwencja zaburzenia równowagi. Jednych elementów zbyt mało, innych zbyt dużo – każda nierównowaga ma tendencję do powiększania się. Dlatego tak ważne jest znalezienie złotego środka. W przypadku ludzkiego organizmu złotym środkiem jest równowaga kwasowo-zasadowa, którą dr Renate Collier uważa za klucz do zachowania najlepszego zdrowia na lata.

Warsztat Odkwaszanie i oczyszczanie organizmu metodą dr Collier
Liczba godzin 6
Prowadzący Jakub Dorosz – dyplomowany naturopata, specjalista medycyny chińskiej
Cena 450 zł DLA PIERWSZYCH 5 OSÓB 350 zł!
 realizacja warsztatu zawieszona do odwołania Najbliższe terminy

Jakub Dorosz - Odkwaszanie i oczyszczanie organizmu metodą dr CollierZakwaszenie organizmu współczesnych ludzi wynika przede wszystkim z nieprawidłowej diety. Regularne spożywanie kawy, herbaty, mięs, nabiału w zupełnie niekontrolowanych ilościach sprawia, że w diecie przeciętnej osoby znajduje się aż 4-krotnie więcej produktów zakwaszających niż zasadowych (odkwaszających). Nie ma to nic wspólnego z zachowaniem równowagi.

Konsekwencją są zgagi, wzdęcia, zaparcia i wszelkie problemy trawienne, na które oficjalna medycyna zna „jedynie słuszny” sposób – łykać więcej tabletek.

Czasem łagodzą one objawy, ale nigdy nie likwidują przyczyny. Z czasem zaś organizm uodparnia się też na leki i suplementy. Mimo przyjmowania ich w coraz większej ilości, dolegliwości wciąż powracają. Nie tędy droga.

Odkwaszanie i oczyszczanie organizmu metodą dr Collier polega przede wszystkim na zmianie nawyków żywieniowych.

Nie potrzeba przyjmować żadnych dodatkowych środków, a to oznacza brak negatywnych skutków ubocznych. Nie potrzeba wydawać pieniędzy ani poświęcać dużych ilości czasu i sił na fizyczny trening. Wystarczy zmienić podejście do przygotowywanych i spożywanych posiłków.

Na warsztatach „Odkwaszanie i oczyszczanie organizmu metodą dr Collier” dowiesz się:

 • Co jeść w większych ilościach, a jakie produkty ograniczać
 • Jak układać zdrową dietę zasadową ale bez dotkliwych wyrzeczeń
 • W jaki sposób niewłaściwe odżywianie wpływa na zaburzenia pracy jelit i schorzenia przewlekłe
 • Na czym polega 3-stopniowe oczyszczanie i odkwaszanie organizmu metodą dr Collier
 • Jak wykonywać automasaż brzucha przyspieszający odkwaszanie organizmu i wspomagający odzyskiwanie równowagi

Warsztat „Odkwaszanie i oczyszczanie organizmu metodą dr Collier” łączy teorię z praktyką. Uczestnicy nie tylko poznają zasady funkcjonowania swoich organizmów pod kątem równowagi kwasowo-zasadowej, ale od razu zyskują też praktyczne narzędzia, które pozwolą im odmienić swoją dietę natychmiast po zakończeniu spotkania!

Kim jest dr Renate Collier?

Dr Collier, twórczyni metody odkwaszania i oczyszczania organizmu, to niemiecka lekarka z sięgającym ponad 50 lat doświadczeniem, autorka badań i publikacji naukowych i praktyk medycyny holistycznej. W swoich metodach wykorzystuje dorobek najwybitniejszych znawców problematyki równowagi kwasowo-zasadowej, układu trawiennego, zespołów przewlekłego zmęczenia czy chirogimnastyki.

Umów się

Konsultacje u Jakuba Dorosza!

Zapraszamy również na specjalistyczne konsultacje z medycyny chińskiej, ziołolecznictwa i terapii naturalnych organizowane przed i po warsztatach. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu - telefonicznie bądź poprzez e-mail.

 • Równowaga kwasowo-zasadowa i jej znaczenie dla organizmu na przestrzeni czasu
 • Funkcjonowanie jelit a schorzenia przewlekłe, ich leczenie i profilaktyka
 • 3-stopniowa kuracja odkwaszająca i oczyszczająca dr Collier
 • Niealergizująca dieta zasadotwórcza w teorii i w praktyce
 • Wskazówki do zachowania w codziennym żywieniu własnym i rodziny
 • Podejście holistyczne do profilaktyki zdrowia z uwzględnieniem punktu widzenia medycyny chińskiej

Warsztat „Odkwaszanie i oczyszczanie organizmu metodą dr Collier” prowadzony przez Jakuba Dorosza to propozycja dla wszystkich osób interesujących się własnym zdrowiem. Szczególnie na udziale skorzystają osoby zainteresowane profilaktyką zdrowia i naturalnym wspomaganiem, a także terapeuci i dietetycy chcący poszerzyć wiedzę wykorzystywaną w codziennej pracy.

Odkwaszanie i oczyszczanie organizmu metodą dr Collier to warsztat przydatny również wszystkim uskarżającym się na dolegliwości trawienne, przewlekłe schorzenia i zmęczenie, a także osobom mającym problem z pozbyciem się nadwagi.

realizacja warsztatów wstrzymana do odwołania

Title

Proste, nieduże kroki, które prowadzą do wielkich zmian. Polecam warsztat wszystkim, którzy mają dość trucia się farmaceutykami wątpliwej skuteczności.

Jarosław - uczestnik warsztatu