VIRIAMA

Viriama powstała po to, aby profesjonalnie wprowadzić cię w świat dźwięku i naturalnych terapii. Prowadzimy szkolenia i warsztaty z masażu dźwiękiem, relaksacji, muzykoterapii, aromaterapii. Są one prowadzone przez osobę o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu zawodowym, która potrafi nauczać i zna odpowiedź na (prawie) każde pytanie 😉

Nasze szkolenia są opracowane przez specjalistę z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.
Dr n. med. Małgorzata Kronenberger  – muzykoterapeutka, muzyk, pedagog. Jest wykładowcą i szkoleniowcem cenionym za swój profesjonalizm, otwartość oraz empatyczne podejście do drugiego człowieka. Czytaj więcej

Pokochasz nasz sposób prowadzenia szkoleń

Szanujemy Twój czas

Prowadzimy szkolenia w sposób zwarty i kompleksowy, nie lejemy wody, nie przeciągamy przerw w nieskończoność. Zakres merytoryczny podajemy w taki sposób, abyś mógł poznać jak najwięcej istotnego dla danego poziomu materiału w jak najkrótszym czasie.

Uczymy przez doświadczenie

Praktyka czyni mistrza, zatem przede wszystkim dzielimy się wiedzą i doświadczeniami praktycznymi, których – dzięki kilkudziesięcioletniej praktyce – mamy pod dostatkiem.

Dbamy o atmosferę

Miła atmosfera i poczucie bycia pod najlepszą, profesjonalną opieką daje większą pewność z każdym kolejnym wykonywanym zadaniem. Pod koniec poszczególnych szkoleń uczestnicy niemal nie odczuwają odbywanego sprawdzianu końcowego, który jest podstawą do wydania Certyfikatu świadczącego o kwalifikacjach.

Stawiamy na praktykę

Teoria podawana jest w sposób zwięzły i przystępny. W czasie szkolenia wprowadzamy tylko kwestie teoretyczne konieczne do natychmiastowego podjęcia praktyki. Pozostałą dużą część istotnych informacji dotyczących omawianych zagadnień oraz technik pracy umieściliśmy w rzetelnych skryptach.

Mamy indywidualne podejście

W kameralnych grupach każdy otrzymuje właściwą uwagę prowadzącego. Dzięki indywidualnemu kontaktowi ze specjalistą prowadzącym szkolenie, uczestnik w pełni przyswaja bogaty zakres ćwiczeń.

Wspieramy nieustannie

Pomagamy odpowiednio dostosować sprzęt do pracy, podpowiadamy jakimi technikami pracować, by uzyskać najlepsze rezultaty, łączymy ludzi idących w tych samych kierunkach. Otwartość i bogate doświadczenie prowadzącej szkolenia zachęca uczestników do zadawania pytań, otrzymując wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania.

profesjonalne szkolenia

Po szkoleniu też pomagamy

Dajemy wskazówki jak wykorzystywać nabyte umiejętności dla dobra własnego i innych. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu oraz bogatemu doświadczeniu możemy pomóc w opracowaniu właściwego podejścia do pracy z dźwiękiem w wybranej problematyce lub indywidualnym przypadku. Zapewniamy fachowe wsparcie w rozwiązaniu niemal każdego problemu, jaki można napotkać w praktyce pracy z dźwiękiem.

Pracujemy z pasją

Przywiązujemy dużą wagę do przygotowania naszych szkoleń tak, abyś mógł z nich wynieść jak najwięcej. Kochamy to, co robimy, dlatego prowadzimy szkolenia z pełnym zaangażowaniem. Cały czas się rozwijamy, bo terapie naturalne to nasza pasja. Viriama to nie tylko kolejne miejsce gdzie odbywają się szkolenia. To miejsce, do którego chce się wracać. To ludzie, z którymi chce się współpracować.