„Naturalnie piękna” Ajurwedyjski warsztat dla kobiet

[warsztat]

Ajurweda znaczy „wiedza o życiu”. To starożytny system medycyny naturalnej wywodzący się z Indii, kolebki dbałości o zdrowie, rozwój fizyczny, psychiczny i duchowy. „Naturalnie piękna” to ajurwedyjski warsztat dla kobiet, będący wprowadzeniem do zagadnień ajurwedy z kobiecego punktu widzenia – dbania o zdrowie, urodę, wyciszenie umysłu i wewnętrzny spokój.

Warsztat „Naturalnie piękna” Ajurwedyjski warsztat dla kobiet
Liczba godzin 4,5 (w tym 30 minut przerwy)
Prowadzący Katarzyna Molska – certyfikowana konsultantka ajurwedy
Cena 120 zł LICZBA MIEJSC BARDZO OGRANICZONA!
Najbliższe terminy

Katarzyna Molska - "Naturalnie piękna" Ajurwedyjski warsztat dla kobietWspółczesna medycyna i przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny mają gotową odpowiedź na wszystko – jeszcze więcej sztucznych specyfików, które pomogą zamaskować wszelkie niedostatki pod grubą warstwą kremów, podkładów i kolorów. To powierzchowne podejście, które skutkuje przede wszystkim drenażem portfela.

Ajurweda patrzy na to inaczej. Posługuje się naturalnymi metodami – tanimi, skutecznymi, a przy tym nieszkodliwymi dla zdrowia. To codzienna, naturalna pielęgnacja prowadzi do zachowania piękna, urody i dobrego samopoczucia.

Ajurwedyjski warsztat dla kobiet „Naturalnie piękna” to bardzo kameralne spotkanie, odbywające się w kilkuosobowych grupach. Jego celem jest zapoznanie z podstawowymi koncepcjami ajurwedy, która dla większości Europejczyków, mimo wielokrotnie udowodnionej skuteczności, w dalszym ciągu stanowi zagadkę.

Podczas warsztatu dowiesz się tego, co reklamy usilnie przemilczają – jak dbać o swoje zdrowie i urodę bez zostawiania całej wypłaty w osiedlowej drogerii.

„Naturalnie piękna” Ajurwedyjski warsztat dla kobiet pozwoli Ci:

 • Poznać podstawowe koncepcje ajurwedy, tradycyjnej medycyny indyjskiej
 • Zrozumieć ajurwedyjskie spojrzenie na zdrowie i urodę
 • Poznać naturalne sposoby zachowania zdrowia i urody, zwłaszcza w aspekcie zdrowej diety i stylu życia
 • Nauczyć się podstawowych ćwiczeń oddechowych i relaksacyjnych, które pomogą Ci odzyskać wewnętrzny spokój i równowagę
 • Umiejętnie wykonywać automasaż i przeprowadzać codzienne naturalne zabiegi pielęgnacyjne
 • W naturalny sposób radzić sobie z powszechnymi kobiecymi dolegliwościami

„Naturalnie piękna” Ajurwedyjski warsztat dla kobiet to krótki ale treściwy wstęp do tematyki ajurwedy. To pierwszy krok, który warto uczynić, by zacząć zmieniać swoje życie. Zgodnie z naturą, zgodnie z tysiącletnimi doświadczeniami, zgodnie z wiedzą i umiejętnościami ekspertów z całego świata. To tylko 4,5-godzinne spotkanie, które wpłynie na Ciebie na znacznie dłużej!

Skorzystaj

Masaże ajurwedyjskie

Osobom, które chciałyby zagłębić się bardziej w świat ajurwedy, proponujemy cykl szkoleń z masaży ajurwedyjskich - Abhyanga, Patra pinda sveda i Udvartana. To doskonała okazja, by nauczyć się wykonywania klasycznych masaży ajurwedyjskich pod czujnym okiem doświadczonego instruktora!

 • Podstawowe koncepcje i założenia ajurwedy – wprowadzenie z wyjaśnieniem
 • Zdrowie i uroda w ujęciu ajurwedyjskim
 • Dieta i styl życia a profilaktyka i naturalne sposoby dbania o swój organizm
 • Oddech i relaksacja – wybór ćwiczeń do codziennego praktykowania
 • Automasaż i naturalne, ajurwedyjskie zabiegi pielęgnacyjne
 • Powszechne kobiece dolegliwości – w jaki sposób ajurweda pomaga sobie z nimi poradzić

„Naturalnie piękna” Ajurwedyjski warsztat dla kobiet przeznaczony jest dla wszystkich pań, którym bliska jest dbałość o zdrowie i urodę. Dla wszystkich, które rozumieją, że powszechnie dostępne kosmetyki często przynoszą więcej szkody niż pożytku, podczas gdy naturalne metody są nie tylko tańsze i bardziej skuteczne, ale też zupełnie nieszkodliwe i często bardzo pomocne.

To także warsztat wprowadzający prowadzony z myślą o kobietach, które chciałyby zagłębić się w tematykę ajurwedy, starożytnej medycyny indyjskiej.

29.10.2016 – Aleksandrów Łódzki

10.12.2016 – Aleksandrów Łódzki – DOŁĄCZ!

Title

Ajurweda to doświadczanie życia we wszystkich jego aspektach, to zatrzymywanie się każdego dnia i odkrywanie jakie życie jest proste. To nauka uważności, życzliwości, miłości, poszanowania dla siebie i innych.

Kasia - certyfikowana konsultantka ajurwedy