Masaż i terapia dźwiękiem dla zdrowia

Masaż i terapia dźwiękiem dla zdrowia

Praca z dźwiękiem z zastosowaniem odpowiednio dostrojonych instrumentów oraz właściwie dobranych technik jest wspaniałą formą profilaktyki zdrowia. Polecana jest dla każdego w każdym wieku. Odpowiednio przeszkolona osoba może umiejętnie zastosować masaż dźwiękiem i jemu pokrewne techniki dla poprawy zdrowia, jako formę rehabilitacji oraz wpierania niektórych form leczenia.

Cieszy nas tak duże zainteresowanie naszymi szkoleniami VIRIAMA. Jesteśmy wdzięczni za piękne recenzje, które otrzymujemy od uczestników. Dbamy o wysoką szkoleń oraz szanuje czas uczestników dlatego z wielką starannością tworzymy odpowiednie programy bazujące na poznawaniu przez doświadczanie. Dzięki temu macie państwo możliwość niemal natychmiastowego przyswojenia poszczególnych zagadnień.

Szkolenia VIRIAMA prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistę z wyższym wykształceniem i kilkudziesięcioletniej, ciągle pogłębianej praktyce zarówno jako osoba prowadząca grupy warsztatowe jak i szkoleniowe.

Szkolenia staramy się realizować w najdogodniejszym dla państwa czasie. Jeśli macie państwo szczególne potrzeby organizacyjnie dotyczące szkoleń jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje, np. dla większych grup dostosowujemy terminy szkoleń, proponujemy atrakcyjne rabaty w zakresie szkoleń jak i zakupu najlepszej jakości sprzętu pochodzącego z najlepszych źródeł. Zachęcamy do skontaktowania się w celu dopasowania najlepszej oferty.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *