Indywidualna Praca Misami Dźwiękowymi

Terapia dźwiękiem (w formie masaży, relaksacji i sesji terapeutycznych) staje się coraz bardziej popularna. Najlepiej jest poznać ją od profesjonalisty. Kurs z zakresu indywidualnej pracy z dźwiękiem mis w bardzo przystępny i ciekawy sposób przybliża tematykę dotyczącą wpływu dźwięku na organizm i uczy podstawowej pracy z misami.  Wskazane są możliwości wykorzystania mis w celu osiągnięcia odprężenia, poprawy ogólnego samopoczucia i innych pozytywnych efektów, jakie można osiągnąć pracując z misami dźwiękowymi samodzielnie.

Wszystkie zagadnienia przekazujemy w formie przyjemych ćwiczeń praktycznych.

Po ukończonym kursie otrzymujesz Certyfikat dwujęzyczny (polsko-angielski).

Indywidualna Praca Misami Dźwiękowymi wg VIRIAMA

Czas trwania kursu:  8 godzin zajęciowych

Cena kursu: 800 zł

  • Poznasz sekrety działania dźwięku i siły jego wpływu na procesy zachodzące w organizmie.
  • Dowiesz się jak pracować z dźwiękiem z największym pożytkiem dla siebie i innych, oraz czego unikać.
  • Zapoznasz się z różnorodnością instrumentów stosowanych w pracy z dźwiękiem i ich odpowiednim wpływem na konkretne obszary organizmu.
  • Poznasz sposoby pracy z dźwiękiem mis dla własnych potrzeb w celu odprężenia, poprawy oddychania, poprawy samopoczucia i inne.
  • Odczujesz przepływ fali dźwiękowej przez organizm.
  • Zaobserwujesz, co zmienia się pod wpływem dźwięku i jak indywidualne mogą być te wrażenia.
  • Doświadczysz subtelnej lecz głębokiej relaksacji w formie medytacji przy dźwiękach mis, gongu i innych instrumentów.
  • Zostaniesz przeszkolony w miłej atmosferze i przestrzeni otwartej na potrzeby uczestników w zakresie pracy z energią dźwięku.

Zdobyte w czasie Kursu Indywidualnej Pracy z Misami Dźwiękowymi doświadczenia oraz wiedza pozwolą na pogłębianie praktyki poznanych elementów we własnym zakresie. W dogodnym czasie, miejscu oraz w sposób jaki najbardziej Tobie odpowiada będziesz mogła/mógł korzystać z poznanych elementów pracy z dźwiękiem i cieszyć się ich efektywnością dla organizmu.

Aby poznać bardziej zaawansowane techniki pracy z misami skorzystaj z pełnej oferty szkoleń VIRIAMA: Masaż Dźwiękiem w Profilaktyce Zdrowia, Masaż Dźwiękiem w Leczeniu i Rehabilitacji, Praca z Dźwiękiem w Biopolu, Muzykoterapia i Masaż Dźwiękiem z Dziećmi, Dźwięk, Relaksacja i Muzykoterapia w Pracy z Dorosłymi.