FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania


Szkolenia

1. Jak można zapisać się na szkolenie?

Na podstronie „Terminy” znajduje się lista zaplanowanych terminów szkoleń i warsztatów. Wystarczy kliknąć przycisk „Dołącz”, znajdujący się przy każdym szkoleniu, a następnie wypełnić i zatwierdzić formularz zgłoszeniowy. Odezwiemy się wkrótce.

Można też zapisać się przy pomocy wiadomości e-mail wysłanej na adres kontakt@viriama.pl bądź telefonicznie pod numerem +48 668 772 713.

2. Czy można skorzystać z dofinansowania szkolenia przez Urząd Pracy?

Tak, nasza firma znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, dzięki czemu możliwe jest skorzystanie z form finansowania szkoleń i warsztatów. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail.

3. Jak wyglądają szkolenia w VIRIAMA szkolenia holistycznie?

Każde szkolenie składa się z dwóch wzajemnie się przeplatających części – teoretycznej i praktycznej. Ze względu na to, jak istotne jest wykształcenie umiejętności praktycznych, część teoretyczną ograniczamy do niezbędnej podstawy, nacisk kładąc na ćwiczenia i zadania praktyczne.

Szkolimy w niewielkich, kameralnych gronach, co pozwala nam zachować najwyższą jakość szkoleń i indywidualne podejście do każdego z uczestników.

4. Jaka jest różnica pomiędzy szkoleniami a warsztatami?

Szkolenia trwają zazwyczaj kilka dni (w trosce o wygodę uczestników najczęściej są to weekendy) i łączą solidne podstawy teoretyczne z dużą ilością praktyki. Warsztaty trwają zwykle krócej, odbywają się w większych gronach, a nacisk kładziony jest na teoretyczne aspekty omawianego zagadnienia z mniejszym udziałem praktyki.

Czy możliwe jest odbycie szkolenia indywidualnego?

Tak, ze względu na specyfikę dziedzin, w których kształcimy, prowadzimy także szkolenia indywidualne. Termin oraz koszt takiego szkolenia ustalany jest dla każdego przypadku osobno, dlatego prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.


Zakupy

Czy uczestnikom szkoleń VIRIAMA przysługuje zniżka na zakup sprzętu?

Tak, przez trzy miesiące od ukończenia szkolenia każdemu uczestnikowi przysługuje 5% zniżki na zakup mis, gongów i pozostałych akcesoriów w naszym sklepie Dreamlake.pl.

Czy podczas szkolenia można kupić misy dźwiękowe i inny sprzęt?

Tak, staramy się, aby podczas każdego szkolenia była możliwość zrobienia zakupów, niemniej jednak nie zawsze cały asortyment dostępny jest na miejscu. W każdej chwili brakujący sprzęt można jednak zamówić z dostawą do domu.


Współpraca

Szkolenia grupowe dla firm oraz instytucji

Organizujemy również szkolenia dla grup zorganizowanych. Szkolimy także w siedzibach klientów. Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.